Wyposażenie szaf
Wyposażenie szaf ubraniowych, skrytkowych
oraz gospodarczych stanowi część tych szaf

Wyposażenie szaf Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Cokoły przeznaczone do montażu z szafami socjalnymi ubraniowymi i skrytkowymi, zamawiane z reguły łącznie z szafą. Spawana konstrukcja wykonana z giętej blachy o grubości 1,5 mm malowana proszkowo. Cokoły z regulacją wysokości w zakresie 10 mm, podwyższają szafę o 140 mm pomagając w utrzymaniu jej czystości. Cokół skręcany z szafą za pomocą blachowkrętów.

  • Daszki o wysokości 200 mm przeznaczone do szaf ubraniowych i skrytkowych. Wykonane z blachy o grubości 0,8 mm, mocowane z szafą za pomocą zatrzasków. Zadaniem daszka jest pomoc w utrzymaniu czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz poprawa w wyglądzie szafki. Odpowiednie nachylenie ułatwia sprzątanie szafy, oraz utrudnia gromadzenie się śmieci i...

  • Podstawa przeznaczona do montażu z szafami socjalnymi ubraniowymi i skrytkowymi zamawiana z reguły łącznie z szafą. Spawana konstrukcja wykonana z giętej blachy o grubości 1,5 mm malowana proszkowo. Noga skośna z regulacją wysokości w zakresie 10 mm. Podstawa podwyższająca szafę o 140 mm, skręcana z szafą za pomocą blachowkrętów.

  • Podstawy bez siedziska z plastikowymi regulatorami wysokości przeznaczone do podwyższania szaf ubraniowych i skrytkowych. Dzięki posadowieniu szafy na podstawie miejsce pod nią staje się łatwiejsze w utrzymaniu oraz zyskujemy przestrzeń na wsunięcie obuwia i pozostawienie do wyschnięcia. Stelaż o konstrukcji spawanej oferujemy w dwóch wersjach cenowych.

  • Podstawy z plastikowymi regulatorami wysokościjednostronne i ławkami  przeznaczone do podwyższania szaf ubraniowych i skrytkowych. Dzięki posadowieniu szafy na podstawie miejsce pod nią staje się łatwiejsze w utrzymaniu oraz zyskujemy przestrzeń na wsunięcie obuwia i pozostawienie do wyschnięcia. Stelaż o konstrukcji spawanej oferujemy w dwóch...

  • Podstawy jednostronne do szaf ubraniowych lub skrytkowych z wysuwaną ławką. Podstawy te idealnie sprawdzają się tam gdzie niezbędne jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Podstawa posiada wysuwane siedzisko, które mieści się pod szafą, po wsunięciu pozostawiając więcej miejsca w przejściu do sąsiednich szafek.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów